| Black & Blue a întrebat:

Credeti ca 'gripa porcina' este un virus natural?! sau facut in laborator de cine stie cine si il arunca .asa... pe oameni? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mioara a răspuns:

Nu vezi ca nu stie nimeni de unde vine

| Parintele a răspuns:

Cred ca este tot de genul experiment "scapat de sub control"

| anonim a răspuns:

Subscriu no god.de fapt deja s-au lansat foarte multe ipoteze in acest sens.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar nu stiu ce sa zic... dar am o vaga idee k totusi este un experiment scapat de sub control... pe care americani l-au scapat de sub control. Din pacate lumea vrea sa inainteze sa descopere remedi noi... dar pentru asta iti trebuie un virus... ca sa vezi cum reactzioneaza corpuwinking... parerea mea... da este un virus creat in laborator si scapat de sub control straight face