| denisa_2911 a întrebat:

ce ati mai facut? ce ziceti de gripa asta porcina?sad

Răspuns Câştigător
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Ce sa zic.cred ca a fost provocata.adica virusul a fost scapat intentionat din control.

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

In ultima vreme numai despre asta sa vorbit straight faceSi la liceu si la tv si pe strada...
Nu stiu ce sa cred straight face
Trebuie sa ne ferim de gripa astawinkingSa ne spalam pe maini mai des si sa mergem la doctor daca cumva tusim, stranutam, avem febra...etcbig grin
Eu chiar ieri am fost la doctor pentru ca mi-a fost cam rau si am inceput sa tusesc happyMultumesc lui Dumnezeu ca nu e nimic grav!love struckSunt foar putin racitahappy

| arysa a răspuns:

Sunt foarte suparata si speriata, cica a ajuns gripa porcina si in orasul meu(chiar la liceul meu!), vineri au facut dezinfectie dar oricum tot imi e frica.

| Andreea_8014 a răspuns:

Pai. e ceva.cam.foarte grav.hee hee
Dar.eu sunt linistita.La noi in oras nu a ajuns big grin
Sper sa nu ne viziteze.happy

| rey a răspuns:

Buna, despre prima intrebare, e cam ambigua, ce am facut cu cine?
Cat despre GripaPorcina nu o cunosc, nu ma cunoaste, e ultima mea grija, dar in schimb ma enerveaza plamanii ca de abia ii fraieresc sa mai accepte tigari. Si lumea crede ca asta e gripa Porcina.
Dar problema omenirii nu este, va fi gripa Porcina.
http://lolissima.files.wordpress.com/2009/01/ma-tite-fierte.jpg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, ce sa zic.am norocul ca inca nu a inceput frigul, maine incepe campania de vaccinare. spala mainile foarte des si mananca multe citrice.