| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca obsesia pentru o alta persoana este boala psihica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

Si boala si incurabila...

lolita
| lolita a răspuns:

Cred ca da, eu am patit-o cu unul acum zece ani, eram in clasa a noua si el era la facultate. i s-a pus pata pe mine si ma tot invita sa ies cu el in oras, ma suna toata ziua, si n u s-a oprtit cu toate ca eu i-am explicat ca nu vreau sa ies cu el sau ca am oprieten, ma cauta acasa la `parintii mei, vb cu ei, daca imi schimbanm nr de tel il afla. toate astea s-au terminat dupa sase ani cand am plecat din tara. uff, ce cosmar. ps: nu am plecat din cauza lui big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.si este bine sa stai cat mai departe de acest tip de oameni.