| LifeIsFine6243 a întrebat:

Credeti ca va fi vreodata marijuana legala in Romania? cresterea plantei mai ales! SI DACA DA, CAND?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| tranquilaaa a răspuns:

Nu cred ca ar fi legala...cel putin nu acum

| PedoBarbie a răspuns:

Să înţeleg că vrei să creşti mariajuana în curte. *interesant... ce să zic*

| Ionel997 a răspuns:

Pai el este legalizat in georgia si in mai multe tari din Africa ))Si in unele Parti ale Americii)))Marijuana a fost folosita pentru a trata anumite boli a Sistemului nervos ))Si cocaina a fost folosita ca prodc contra racelii ))))si nu e nimic strasnic in asta. Dupa cite stiu legalizarea se va face daca se vor stringe 2 milioane de semnaturi si vor fi magazine speciale si se va fuma anume in acel magazin happy