| Andreishmek a întrebat:

Este legala cresterea de marijuana medicinala acasa?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cultivarea oricarei plante, din care se poate obtine drog, nu este legala, asa ca nici cultivarea canepei indiena, marijuana nu este planta ci un drog obtinut din canepa indiana.

| darrio2007 a răspuns:

Si cum faci diferenta intre ele? Medicinala sau nu? Nu este legal.

| Kaℓi a răspuns:

Dar asparagusi putem creste? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este legala!
Ai seminte de marijuana?
Vreau si eu! laughing

| NYK4u a răspuns:

Daca tu cresti marijuana *medicala* acasa. Cei care vand pe la colt de strada o sa spuna ca si ei sunt *farmacisti*laughing

| Marius511 a răspuns:

La noi in tara nu.

| LaviniaAC a răspuns:

In Romania nu e legala marijuana medicinala, inca nu exista acest concept.

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns (pentru LaviniaAC):

In Romania este legala marijuana medicinala, a fost aprobata in parlament legea acu cateva luni. Dar nu si cresterea.