| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Credeti ca vor exista in viitor tratamente si pentru cele mai grave boli?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Da...lumea evolueaza! cred ca in viitorul apropiat,, sa zicem in 50 de ani, nici nu o sa mai existe boli! ci o sa fim vaccinati la nastere sa fim imuni la toate! ...plus ca atunci va fi posibilia si evolutia genetica generata de om!

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aș muri mai mult decât fericită dacă s-ar întâmpla așa evenimente!
Pa, pa.

| Anddrea a răspuns:

Eu cred ca exista deja dar nu sunt oferite oamenilor de rand. Le ascund de noi din motive politice.

| ragaman a răspuns:

Desigur, dar prostia nu se va vindeca niciodata, pacat ca nu se moare de prostie.

| NoCharachter a răspuns:

La cat este de avansata tehnologia in momentul de fata... cu siguranta vor fi pana prin... 2020 cred eu.

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> explică:

Nu am. tu alta preocupare decat sa dai raspunsuri stupide nu ai?happy mai rau...

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> explică:

Si pentru informarea ta persoanala... faceam un sondajwinking

| 123456 a răspuns:

Eu nu cred. pentru ca fiecare om trebuie sa moara de ceva nu?

| ionut7782 a răspuns:

Da cred asta.stiinta a evoluat foarte mult si deja se gasesc tratamente pentru cancer sida si tot asa.eu cred

| hightcost a răspuns:

Bineinteles ca se vor gasi... aproape in fiecare zii in alte tari se cauta tratamente pentru boli

| argesik a răspuns:

Cu siguranta, dar nu va avea parte de ele orice muritor de rand.

| teofil a răspuns:

Alta preocupare nu ai? destul de rau