| DonMecanico a întrebat:

Cu ce ati scapat voi de petele de la acnee? si in cat timp?, despre lamaie stiti ceva? te scapa de pete? sau zinerytul / skinoreul este bun pentru petele de la acnee? sau doar cosuri. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Se vindeca singure in cca 24 de luni. Ca sa scurtezi timpul de vindecare, poti face gomaj.

| DonMecanico explică (pentru IMC90):

Gomaj? adica? ce tratament, spune-mil te rog, dar sa aiba rezultate repede

| IMC90 a răspuns (pentru DonMecanico):

Cauta pe Guagal ce inseaman gomaj. In orice caz, nu te astepta la rezultate spectaculoase... Nu exista tratament care sa te scape imediat de ele

| DonMecanico explică (pentru IMC90):

Nu imi poti cauta tu unul te rog? pai vreau in aproximativ o luna sa scap.

| LadyAnne a răspuns:

Zinerytul si skinorenul sunt doar pentru cosuri. pentru pete foloseste crema cicatrizanta cu tataneasa de la Tis.o gasesti in farmacii la maxim 10 lei. este foarte buna, insa trebuie sa o folosesti zilnic pana trec petele.