| maftei342132 a întrebat:

Cu medicamente de la psihiatrie mai isi mai fac efectul in procesele de vindecare din terapie? Si stresclean spune ca are ca efect blocarea sistemului nervos adica incetineste mintea si evident ca se vindeca mai greu, dar totodata daca analizam daca iti linisteste mintea poti face exercitiile mult mai usor, deci? Care-i logica? Eu zic ca tot acolo ajungi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Narcis21A20B a răspuns:

Ai aici un video in care este explicat tot

https://shrinke.me/5gpM50