| lVlad a întrebat:

Va place inotul? Eu iubesc inotul:X:X... Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Si eu ador inotullove struck si eu am facut inot acum cativa ani dar nu de performantalaughing. Ma simt foarte bine cand inot, parca uit de toate problemele ma relaxeaza, ceea ce este foarte binehappylove struck

7 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Ma` sa stii ca-mi place...Nu prea stiu asa de bine, dar ma descurc bine sa inot pe sub apa...tongue

| Alyra a răspuns:

Da... mie îmi placebatting eyelashes
Noapte bună!

Răspuns utilizator avertizat
| Lovelyix a răspuns:

Imi place sa ma balacesc la mare, dar nu prea mai stiu sa inot. Nu imi place sa fac lectii de inot, pentru ca am mai fost si m-am imbolnavit grav pentru ca eram foarte speriata si nu`mi placea deloc... happy
In rest e dragut sa inoti asa....cat de cat laughing

| Budincăăă a răspuns:

Si eu iubesc inotul, e un sport relaxant pentru mine, dar e can naspa atuci cand nu stii sa inoti... funda plizz?

| emma1love1u a răspuns:

Si eu IUBESC inotul, e un sport relaxant pentru mine insa e cam naspa atunci cand nu stii sa inoti... Funda? te rog