| PeTrOn3lA a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras dar la maini si picioare chiar si fese. Daca pun un kg in plus asta merge pe solduri cate putin, Am mainile foarte lungi la fel si picioarele si cred ca mai lungi le face faptul ca sunt subtiri.Am 15 ani aproape si 1.65 cam asa iar de kg nu stiu exact insa nu sunt foarte mica in greutata pentru sunt inalta.Va rog ajutati-ma cu niste vitamine sau chestii naturiste, mersihappy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| demicsabi a răspuns:

Fa sport, muschii ce se pun raman

| Dianalubliana a răspuns:

Sport