| Kheeda a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras? Nu vreau raspunsuri de genu : "Stai la calculator.mananca fast-food-uri, dormi mult si etc." Pentru ca asta fac de 1 an si am aceeasi greutate. 46 kg si 1.70 inaltime. x( Daca exista o cura de ingrasare.sau niste vitamine spuneti-mi si mie happy Funda pentru cel mai bun raspuns!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristiano93_5452 a răspuns:

Incearca sa ai cam 4 mese principale si ceva intre ele (gustari) nu fast food-uri si incearca sa iei pastile din ulei de peste sau untura de peste tot la fel sunt pastile. sau iei si mananci slanina si mananci cu ceapa [ DAK nu merge nici asa zi mamei ta sa te duca la un nutritionist si iti face ala un prog special ] si eu sunt la fel ca tine dar eu barem am inceput sa iau serios in greutate vara asta am luat in jur de 8 kg happy bft

3 răspunsuri:
| Kheeda explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri... daca as putea v-as da la toti funda. dar nu se poate :* La fumat o sa renunt si o sa incerc tigarile electronice. poate voi reusii intr-un final sa pun macar 2-3 kg pe mine. Numai bine si o zi placuta tuturor :*

| criss10 a răspuns:

Eu am folosit multiminerale (EUROVITA)M-am simntit mult mai bine si nu mai aveam nici stariile acelea de slabiciune sau ameteala.Acum se gasesc la farmacie si la oferta 1+1, care o sa ajunga 2 luni. cam 17 lei.Sunt sanatoase si cele pe baza de polen si propolis., iti intatesc sistemul imunitar mai ales ca a venit vremea rece.Vit C cu propolis iti face iar pofta de mancare.Iti doresc multa sanatate si sa auzim numai de bine.

| LOCOmotive a răspuns:

Eu m-am lasat de fumat. 14 Kg. in 2 luni, dupa care n-am mai luat in greutate. Deci daca fumezi, poti incepe prin a renunta la "fumuri"...