| TaZManik a întrebat:

Cum as putea sa scap de tot tutunul din plamani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Plamanii se curatesc singuri, dar dureaza pana la 7 ani sa scape de toate urmarile fumatului. Deci: te lasi de fumat si astepti ca natura sa-si urmeze cursul, eventual mai ajuti si tu urmand o dieta sanatoasa si facand ceva sport.

| Phantasmagoria a răspuns:

Bea lapte mult. Contine enzime care elimina nicotina incetul cu incetul.

| RaluuRaluu a răspuns:

Poti Alerga Dimineatsa. Sau sa bei lapte simplu love struck. Atata stiu. sper sa te ajute

| grim1998 a răspuns:

Sa te lasi de fumat!
Sa te duci la medic!
Sa nu te mai apuci de fumat!
Sau du-te la dezintocsicare! (vezi ca te costa mult)

| rareloop a răspuns:

Aaa,sa te lasi de el laughing

| StoicaAndi a răspuns:

Trebuie sa bei in fiecare zi ceai de tei sau facut acasa sanatos 3 litri pe zi sau apa numai asa timp de 4 luni sau daca vrei sa fii om sanator tot timpul sa bei pe zi 3 litri de ceai sau de apa