| BambiSd a întrebat:

Dupa cati ani de fumat se vede tutunul in plamani la un control/radiografie sau orice "analiza" la plamani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și după un an dacă fumezi foarte mult!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Daca fumezi ocazional poate nu se va vedea niciodata[ca in cazul meu]iar daca esti fumator inrait se va vedea asta dupa cativa ani

| LittleBugsBunny a răspuns:

Depinde ce fumezi cum fumezi si mai ales cat fumezi...acum deoinde daca fumezi singura iti va lua mai mult timp dar daca fumezi si pasiv cu prietenii se va accelera nu stiu probabil un an...