| Adlianuka a întrebat:

Cum as putea scapa de punctele negre? am incercat mai multe creme da degeaba...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pinkyyy;x a răspuns:

Fa-ti cu malai si cu miere. amestecale si dupa freci in jurul punctelor negre...nu apesi nici tare sa te doara dar nici usor ca sanu simti nimic.si faci asta la 2 zile.sa nu uiti sa te clatesti cu apa calduta si sa te stergi cu un prosopel curat :*Bafta.
eu asa am mai scapt de ele.si a functionat.

3 răspunsuri:
| robert1239 a răspuns:

Du-te la salon sa iti cureti tenul.

| JustArmy a răspuns:

Eu cred ca cel mai bun remediu este zineryt.este un antibiotic care trateaza atat punctele negre cat si cosurile.

| incandescentul a răspuns:

Ai putea sa te dai cu urina. functioneaza 100%