| annie_8842 a întrebat:

Cum as putea slabi fara prea mult efort fizic sau dieta? Fara capsule...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok faci in felul urmator nu e o dieta ci te ajuta
nu mai bei sucuri cu acid de loc dar de loc si nu mananci cipsuri deloc. pe net sunt cateva filmulete cu exercitii 8 min eu zic ca nu e mult in conditiile in care alti stau ore chiar nu necesita mult efort fizic dupa cerintele tale de mai sus nu se poate slabi prea mult si stiu ca esti realista de acest lucru dar probabil ai scoala si nu trebuie sa te consumi c din astea e adevarat cu ce ti-am spus eu nu necesita mult efort nici fizic nici psihic nu trebuie sa te abtii de la dulciuri prea mult gen ciocolata ca asta... e mai greau :D si v-a avea rezultate primul pas te ajut eu http://www.google.ro/......tp?/search mult succes

17 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Întrebarea ta mi-a pus un zâmbet pe buze. Îţi mulţumesc, scumpo.

| alecs871 a răspuns:

Lasa-ma sa inteleg, vrei sa slabesti fara efort fizic, fara dieta si fara capsule? laughing
Fai fat-o, si cam ce modatilate de slabit alegi? Iti tai carnea de pe corp?

| xibalba a răspuns:

Numai tomi, pisoiul meu slabeste dormind. Asa ca pune`ti pofta in cui. Daca nu vrei efort fizic, nici dieta, nici capsule mai ramane liposuctia. Asta daca te dau banii afara din casa.

| darkeyes a răspuns:

Nu ai cum sa slabesti fara aceste lucruri deoarece doar ele te ajuta sa slabesti
Desigur daca ai varsta necesara, situatie materiala si acordul parintilor poti apela la operatii chirurgicale... happy. te pup:*

| Ana_6509 a răspuns:

Pai tu vrei sa slabesti fara niciun efort, fara sa faci nimic, asa din senin? Ei bine nu se poate insa daca nu vrei sa faci totusi sport, sa tii o dieta si nici sa iei capsule ai putea sa mananci mai putin decat mananci de obicei si sa te plimbi mai mult pe afara, alta solutie nu vad.

| Denisse_8813 a răspuns:

Este imposibil ce vrei tu...
Poate ca esti increzatoare in toate chestiile alea pentru slabit la care fac
reclama la teleshoping("slabesti dormind, mancand etc si el, aparatul minune laughing iti contracta muschii, te maseaza etc "oh go on) si vrei confirmarea ca sunt bune... Eh bine, nu e deloc asa! Doar daca nu ai pe ce arunca banii, poti incerca porcariile astea, daca nu iti convine dieta, sportul chiar si capsulele(solutii care dau rezultat de sute de ani)!

| Moneyandfame a răspuns:

Hahaha...cu atitudinea asta sigur o sa slabesti.

| silver19 a răspuns:

Cel mai bun mod de a slabi este sala...nu trebuie sa depui prea mult efort, timp si rabdare, fa-ti un abonament si du-te de 2-3/saptamana, este foarte sanatos si slabesti garantat. Tine minte decat sa tii diete si alte prostii faci sala care este si va ramane cea mai sanatoasa metoda.

| HappyPills a răspuns:

Nu poti slabi stand si mancand fara nici o restrictie, iar daca ai eliminat si capsulele...

nu poti slabi daca impui conditiile astea

| viki a răspuns:

Astea ar fi cam toate metodele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai tu ai cam eliminat orce posibilitate de slabit laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In vis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îndragostindu-te... laughing
Viata sanatoasa, multe plimbari, ultima masa pana la ora18, eventual un hobby sau sport care iti place.
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa asi bine puncatat micadoctoritapana in 18 ultima masa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liposuptie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te apuci de ****

| ioana_5584 a răspuns:

Inca nu s-a inventat asa ceva. orice ar vrea sa slabeasca stand in pat uitandu-se la tv si mancand de la fast-food... cel mai bine ar fi sa-ti faci putin curaj si sa capeti putina vointa si sa faci sport.eu fac jogging de 4 ori pe saptamana si ma ajuta foarte mult+ ca ma simt foarte bine dupa 30 de min de alergat dimineatahappy