| Ollykaa a întrebat:

Cum as putea slabi in solduri?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FrozEenSoul a răspuns:

Salut!
Nu poti sa slabesti doar in solduri adica atunci cand te ingrasi nu pui numai burtica mai faci si falcute mai pui pe picioare si pe maine ma intelegi ce zic...
Poti sa incerci cu abdomene dimineata si searawinking te va ajuta cu siguranta si o sa ti se formeze un abdomen de milioane.
Bye! Funda?

2 răspunsuri:
| MACookie02 a răspuns:

Trebuie sa faci exercitii specifice pentru acea zona.Cauta p youtube video-uri cu exericitii(eu asa fac)si...fa sport.

| Anonima007 a răspuns:

Sa` faci mult efort si saa mananci mancare sanatoasa` si in cantitati mici.Sau la sala de sport unde au de toate.Sa alergi`.happyFunda?