| Aihao19 a întrebat:

Cum ati scapat de anxietate?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DonGiani a răspuns:

Cu asta e greu din păcate. O sa îți Dai seama de la sine ce te va ajuta. În general multe filme și seriale de comedie și sa faci ceea ce îți place (la mine asta a mers) și multa credință în Dumnezeu.

| nicusor222 a răspuns:

Drogheaza-te cu muzica.
Traieste prezentul si nu mai sta in : Trecut si Viitor, producand proiectii.
Ramai prezent.
Viata e frumoasa, nu o complica.
Viata iti e data sa o traiesti, nu sa o gandesti.
Se spune ca creierul te *** cum vrea el si se rade de tine in ultim hal.
Fai in ambitie si nu mai da atentie la prosti.