| Vernusio a întrebat:

Cum (cand)se ia Maxi Mag efervescent?
Pe cutie nu scrie decat 1 pe zi nu si cand.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Nu se precizeaza ora la care sa consumi acest produs ci doar cantitatea zilnică mai exact de 1/zi.Iti recomand sa o consumi cu jumatate de ora inainte de micul dejun ca al tau corp sa poata asimila toate componentele acestei pastile.Meriti"a doua sansa"

| DovleacTurbat a răspuns (pentru FoxyM):

Si in ce consta mai exact aceasta "a 2 a sansa"?

| FoxyM a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Salutare! Acesta este sloganul meu, trateaza-l ca atare!

| DovleacTurbat a răspuns (pentru FoxyM):

Salut, ok, ma gandeam ca ne poti ajuta cu ceva informatii de elita happy

| FoxyM a răspuns (pentru DovleacTurbat):

Tocmai asta am facut! O seara frumoasa!