| username2468 a întrebat:

Cum credeți și când că se va sfârși această epidemie de coronavirus? Am început să mă plictisesc deja, cât va mai dura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ineys):

Te crezi in 3020 de crezi că alea sunt statistici reale, in fiecare tara sunt de 10x20 de ori mai multe cazuri în momentul de fata decat statisticile.