| uply a întrebat:

Cum fac sa scap de febra musculara? Am fost la sala si de 2 zile si ma doare in partea stanga a pieptului si ma dor mainile.Multumesc! Promit sa dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Stai linistit in pat si ia algocalmin, paracetamol sau aspirina si itiva trece in cateva zile...

5 răspunsuri:
| pisicuta123456789 a răspuns:

Stai in apa calda. si mai fa exercitii asa merge! ♥

| MudvayneMurderer a răspuns:

Trebuie sa faci miscare in continuare, ca sa nu se agraveze.

| jonnyhelp a răspuns:

Ia vitamina c si dizolv-o in apawinking si bea. sau fa exercitii mai usoare si scapi de ea

| AlexOnf a răspuns:

Am 3 luni de sala... putin streching ajuta, cu toate ca o sa te doara atunci cand il faci. Pe langa asta, mananca ciocolata sau zahar dupa antrenament data viitoare daca nu vrei sa mai ai astfel de "probleme". Dar totusi, asta e placerea salii, trebuie sa simti laughing

| Camelia2001 a răspuns:

Mie mi s-a spus sa iau o aspirina, si a functionat. Sper sa mearga si la tine.