| Sociopatul a întrebat:

Cum imi dau seama cand imi creste barba complet? Am observat ca barba creste diferit, la mine a inceput in parti si pe gat dar parca nu s-a inchis completa. De ce? Mentionez ca am 17 ani iar barba o am de la 14. Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Esti inca in faza de crestere, de dezvoltare, si de aceea nu trebuie sa te ingrijorezi. Cand consideri ca este cazul poti incepe sa te barbieresti. Dupa varsta de 20 de ani incepe barba sa se maturizeze; iar la 30 de ani este deja matura.

Răspuns utilizator avertizat