| anonim_4396 a întrebat:

Cum iti cresc sanii mai repede daca porti toata ziua sutien, sau daca ii lasi liberi? Inca alte sfaturi pentru asta? Din cauza masturbarii nu se maturizeaza corpul? MERSI:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| buburuzAndreea a răspuns:

laughing cresterea sanilor nu are legatura cu asta. Sutienul face diferenta doar la fermitate. De exemplu daca faci sportul si te zbengui, e bine sa porti sutien sau bustiera ca sa-i tina fixati si sa nu se piarda fermitatea, sa se lase. Si mai e si inconfortabil daca se hop-hop cand sari sau alergi. In rest, nu cred ca are vreo importanta daca porti sau nu. Sanii tot cresc.

Cat despre masturbare, nu se modifica nimic la corp. Nu cresi mai repede. Doar sa se largeasca putzica.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sanii cresc orice le-ai face, dar daca nu porti sutien se vor lasa. Trebuie sa iti alegi un sutien potrivit tie, nici sa nu fie prea larg/mare nici prea stramt/mic.
Daca faci sex sau te masturbezi sanii iti vor creste in continuare, corpul tau va creste in continuare (maini, picioare...), te vei maturiza normal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am eu o solutie. Sanii cresc daca sunt mangaiati de un baiat care e innebunit dupa sani. In plus daca are si maini magice, e si mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are legatura purtarea sutienului cu cresterea sanilor. E recomandat un sutien dintr-un material de calitate si unul special cand faci sport.Nu dormi pe burta si fa putina gimnastica pentru piept, gasesti informatii pe google, cred ca au si clipuri cu asta. Nu cred ca masturbarea are legatura cu dezvoltarea corpului, contactul sexual, poate, mai ales la o varsta frageda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Il lasi liberi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetelor...sani se fac de la sportwinkinglove struck
tras de fiare...
exercitiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna sunt Adina si am 12 ani si cred ca te pot ajuta cu ceva Citeste!big grin. Nu iti pot explica chiar asa de bine dar sper ca vei intelege. Sutienul iti face bine dar depinde daca iti ramane semn rosu sub sani inseamna ca nu e bun sutienul si deci inseamna ca nu iti face bine daca nu ai nici un semn inseamna ca e foarte bun sutienul nu iti cresc sanii mai repede daca porti sutien dar tii face mai frumosi si mai rotunzi.
Cum sa iti creasca sanii? Cand faci baie trebuie sa combini apa rece cu apa calda asa iti cresc mai repede sanii sau maseaza-i cu o crema timp de 5 min daca vrei. Multumesc... Daca vrei sa ma cauti uite idu meu de mess si ma contactezi acolo adina2006_florea