| anonim_4396 a întrebat:

este bine sa porti sutien, adica daca porti iti mai cresc sanii? Sau de la cati ani ar trebui sa porti sutien?

Răspuns Câştigător
| alinafrumusika a răspuns:

Eu nu stiu cati ani ai tu dar eu sunt in clasa a 7 a si am sanii marisori dar nu exagerat, toate colegele mele poarta sutien dar eu nu vreau pentru ca ti se strica forma sanilor big grin sad desi mi.ar placea sa port dar nu! Eu iti recomand (ce sfaturi am primit eu asa iti spun si eu tie acum) sa porti sutien din clasa a 9 a pentru ca asa este mai bine atunci vei fi mai dezvoltata sau cand vrei tu. Funda? Sper ca te.am ajutat.Treaba cu cresterea sanilor difera de la o persoana la alta.

| Cristina11r a răspuns (pentru alinafrumusika):

Si eu sunt tot in clasa a 7a laughing. Iar de la mine din clasa nu poarta chiar toate... dar cateva colege au inceput sa poarte din clasa a 5a straight face. Oricum multumesc :X. Nu mai stiam ce sa cred... intrebam pe cineva si zicea ca e bine, iar daca intrebam pe altcineva imi zicea inverswinking :*

3 răspunsuri:
| CataaaaLinaaa a răspuns:

La mine in clasa poarta toate(, chiar daca nu au ce sa bage in el ) Eu nu port, dar depinde si de marimea sanilor

| alinafrumusika a răspuns:

Multumesc pentru funda :* mai bine stai fara sutienwinking dar cum a zis si BlackEyedPeas depinde de marimewinking