| IngerSkump a întrebat:

Buna girl! Este adevarat ca daca porti sutien nu iti mai cresc sanii?

9 răspunsuri:
| RoXxy a răspuns:

E total neadevaratwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Jane a răspuns:

Buna! Sutienul nu influenteaza in niciun fel cresterea sanilor, este facut pentru a-i sustine si eventual a-i face sa para mai mari (daca are burete). Asta nu inseamna ca daca porti sutien nu o sa iti mai creasca sanii, e complet neadevarat. Sper ca te-am ajutat!

| Kristina_3133 a răspuns:

Nu are nici o legatura cresterea sanilor cu sutienul.pur si simplu un singur lucru este recomandat : sa nu porti sutienul si in timpul noptii pentru ca te poate strange si nu e recomandat... big grin

| chelie91ptm a răspuns:

Nu e adevarat

| dany7300 a răspuns:

E total neadevaratlaughing))

| Kikiiii a răspuns:

Depinde de la catzi ani! daca de la o varsta frageda, mai bine lasale sa se dezvolte inainte! in niciun caz...iti vor creste oricumhappy

| CetateancaTurmentata a răspuns:

Cine ţi-a spus aşa ceva? Doamne fereşte, nu-i adevărat! Simplul fapt că porţi sutien n-are cum să-ţi afecteze creşterea sânilor. Dacă porţi pantofi, asta înseamnă că nu o să-ţi mai crească picioarele?

| andreeandreei a răspuns:

Nu, nu este adevarat. daca porti sutien sani tai se vor lasa in jos deoarece muschi se vor invata sa fie sustinuti deci cel mai bine ar fi sa porti sutien numai cand este nevoie