| AvalohAlyn a întrebat:

Cum iti dai seama cand ai nevoie de vitamine si minerale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Cand il veti simti ca organismul tau este foarte slabit,nu ai puteri,nu ai energie de munca,sa faci ceva, iti apar tremuraturi la maini sau la picioare, simti o usoara ameteala la cap (anemie), Esti tot timpul somnoros, atipesti cand te odihnesti sau cand te uiti la tv sau cand mananci la masa, cand simti ca te ia somnul!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atunci cand ai o imunitate scazuta, te simti slabit.

| 393Dan a răspuns:

Tot timpul ai nevoie de ele, insa cand te dor sau scartaie incheieturile ai insuficienta.

| violetaa28 a răspuns:

Atunci cand te simti slabit, de parca nu ai mai putea face nimic, nu ai chef de anumite lucruri, vrei sa dormi mai mereu... iti e foarte leene.winking