| srb_mihai a întrebat:

Cum iti dai seama daca ai cancer la vezica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Probabil ca ai niste simptome de vreme ce pui aceasta intrebare.Singur nu-ti poti pune un diagnostic.Prezinta-te la medic.Sanatate.Mira

| psiholoaga a răspuns:

Poti sa banuiesti ca e ceva in neregula daca urinezi cu sange. simti un disconfort la urinare si urinezi putin si des. Insa astea pot indica si alte afectiuni, nu doar cancer. Daca ai aceste simptome, mergi la doctor si in urma analizelor, afli ce anume ai.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Mergi la spital, ti se fac anumite investigatii si peste o perioada de timp ti se da rezultatul.Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ti dai seama, numai daca iti spune medicul asta, in urma unor investigatii. Daca stai mult si te gandesti fara sa mergi la un medic, s-ar putea totusi sa iti dai seama dar va fi prea tarziu...