| ValentinaDumitru a întrebat:

Cum iti dai seama daca este un medic stomatolog bun? Aici ma refer in general la medici dentisti din Constanta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MariusApostol a răspuns:

Cum iti dai seama daca este un medic stomatolog bun, nimic mai simplu! In primul rand la inceput trebuie sa fie deschis cu tine sa iti prezinte diferite solutii, chiar daca unele din ele nu sunt rentabile pentru medic din punct de vedere financiar dar trebuie sa iti dea solutia cea mai buna pentru tine. Dupa tratament trebuie vezi intr-adevar rezultate promise. Daca esti din Constanta iti recomand un medic stomatolog foarte bun si apreciat de multa lume Dr Resit Ayla. Este singurul medic care ofera garantii stomatologice din Constanta, documenteaza-te pe pagina web a cabinetului http://dentoplus.ro

| ValentinaDumitru explică (pentru MariusApostol):

Multumesc mi-ai fost de mare ajutor, intra-devar Dr Resit Ayla este un medic deosebit

2 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Prin felul cum vorbeste, cum se comporta cu pacientii si metodele pe care le foloseste.