| mmmaaadda a întrebat:

Cum ma pot ingrasa rapid dar va rog fara fast-food, ciocolata sau dulciuri cava sanatos si fara pastile, can ce sa mananc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Q69 a răspuns:

Daca mananci la ore fixe cel putin 3 mese principale pe zi si somn

| Loora a răspuns:

Ca sa te ingrasi nu trebuie neaparat sa bagi in tine ca spartu, vorba aia. Depinde si de organizm. La altii se cunoaste daca mananca o felie de paine, la altii nu. In cazul meu, mananc mult dar nu se pune delochappy