| OanaDima a întrebat:

Are rost sa fac exercitii fizice daca nu mananc sanatos? Gen nu mananc fast-food,dulciuri,etc, mananc mancare facuta de maica'mea(ea nu gateste gras)hee hee)

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Din ce spui pare că mănânci destul de ok și bineînțeles că are rost să faci sport

| RAY a răspuns:

Pai tu singura te contrazici, manci sau nu manci sanatos ca spui ca nu manci dar in intrebare afirmi ca manci, hai hotarestete

| sierra1 a răspuns:

Mișcarea e bună in orice condiții. Despre dietă... mai putem vorbi

| Cosmin86 a răspuns:

De ce sa nu aiba rost? tocmai e mai important, ca sa scada impactul toxinelor pe care le bagi in tine