| AlexaHut a întrebat:

Cum pot afla daca mai sunt virgina fara sa merg la ginecolog? De ce intreb? Fac gimnastica, iar in timpul unui antrenament am sangerat de mai multe ori fara a fi in perioada menstruatiei. Unii zic ca de la cum ne intindem ni se rupe himenu. Ce ziceti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Deci mai esti virgina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti virgina, nu-ti face griji. Esti tu doar mai sensibila.

| Fast92 a răspuns:

Esti virgina ...stai linistita, eu nu am mai auzit pe nimeni sa se dezvirgineze de la sport.

| Claudiu2895 a răspuns:

Daca vrei sa nu mai fi treci pe la mine.laughing

| Rebeeca17 a răspuns:

Esti virgina. stai linistita!