| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot diminua stresul, ma stresez si ma agit din orice sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Atunci fa ceea ce te face fericita, o plimbare cu prietenul, o noapte de dragoste, sa canti la chitara.

3 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Poti lua pastile antistres eu asa fac dar doar in perioadele de stres maxim atat. Bafta!

| claudia6 a răspuns (pentru Elvina):

Elvina am luat pastile antistres dar in zadar sad

| Elvina a răspuns (pentru claudia6):

Atunci fa ceea ce te face fericita, o plimbare cu prietenul, o noapte de dragoste, sa canti la chitara.

| thomas1994 a răspuns:

Salut claudia6 sportul este foarte bun si cateva ore de masaj.