| WithoutName123456789 a întrebat:

Salut,ma stresez in fiecare zi din mai multe lucruri si as vrea sa imi scot stresul din cap, va rog sa ma ajutati. Spuneti-mi cum sa scap de stres.

5 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Scrie pe o foaie tot ce te apasa(nu uita sa fii singur) ai sa vezi ca are efect.

| Danzell a răspuns:

In primul rand stresul iti apare cand nu ai ceva de facut. cel putin asa cred eu.
gaseste ceva de facut, constructiv, si o sa vezi ca e altfel.

gen repara ceva prin casa, chestii de genu.

| Tequila007 a răspuns:

Fa o laba buna

| hooliganbro a răspuns:

Cheama un prieten la tine si filmati un video amuzant, unde voi cintati/ dasati/ jucati ceva sau povestiti ceva vesel si asa mai des, astfel atunci cind vei fi stresat vei privi aceste video-uri, eu fac asa si chiar ajuta.

| PrintesaPerfecta a răspuns:

Pai ai putea iesi cu prietenii in oras, distrandu-te si gandindu-te ca nu poate fi mai bine de atat! Luati-va la o bulgareala big grin... Povestiti despre "fostele" laughing si "actualele" big grin.Du-te acasa la cel mai bun prieten si faceti ce vreti voi (ma rog, aproape ce vreti voi big grin ). Sper ca te-am ajutat :* big grin...