Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Cum pot elimina nicotina, din corp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Empathizer a răspuns:

Din momentul in care renunti la fumat, nicotina se elimina in cateva ore, pentru ca are timp de injumatatire scurt. Alte rele ale fumatului dureaza mai mult pana dispar, dar nicotina o elimini practic pana a 2-a zi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

No smoking

| cyalexander a răspuns:

Astepti sa se consume in totalitate, alta metoda nu ai.