| dragonhard12 a întrebat:

Cum pot rezolva durerile de spate?

oare este din cauza ca stau mult la calculator si imi slabesc oasele?

ajuta fructe si legume?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Panteryas a răspuns:

A da este un prim factor acest calculator de care se pare ca am cam prins si eu o usoara dependenta.
Ajuta calciu care il gasesti in lapte happy.(dar asta va dura mult)
Iar daca durerile persista poti incerca cu o crema.