| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa*mi stapanesc pofta de mancare? Chiar daca am mancat, simt nevoia sa mananc intr*una si sa bag la mere in mine. Cand va mancare, mi se face din nou foame. Ce pot sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Fa-ti o ocupatie sa deturnezi gindul de la mancare, iesi la o plimbare, vorbeste la telefon, joaca un joc pe pc care sa-ti acapareze toata atentia.

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu am citit ca mirosul de vanilie taie pofta de mancare.Mereu am o sticluta cu esenta de vanilie la minehee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu mai manca mere pentru ca tocmai merele iti fac foame!

| cristiano_6675 a răspuns:

Bea ceai de floare de papadie cu foarte putin zahar, nu este tare bun dar ajuta foarte bine.incearca...