| gago a întrebat:

am o problema...

De 2 zile nu mai am pofta de mancare...o inghititura de orice fel de mancare si mi se face scarba, se duce toata pofta...simt ca imi e foame dar nu pot sa mananc si folosesc mai mult ca de obicei toaleta.Ce se intampla cu mine? ce pot sa fac? ii grav?

Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Nu are ce sa fie grav, stai linistita. Tuturor ni se mai intampla cateodata happy Probabil ai o afectiune a vezicii biliare, ca de exemplu dischinezie. Mergi la medicul de familie pentru un consult si eventual fa-ti o ecografie abdominala. Pana ajungi la medic consuma ceai de menta, anghinare sau sunatoare.

Multa sanatate!

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cel mai indicat ar fi sa ceri parerea medicului de familie si eventual un set de analize, asa vei afla daca ai probleme de sanatate.
Fa o limonada (apa_lamaie+miere de albine) si bea un pahar vezi ce se intampla.
Dar vizita le medic este mult mai indicata
O zi frumoasa sa ai si multa sanatatehappy

| mgtow a răspuns:

Indigestie, ai nevoie de un tratament prescris de medicul familist

| paulthegame a răspuns:

Nu cred ca i grav cred ca esti stricata la burta ( ai deareea )