| IonutAlin134 a întrebat:

Cum pot sa pun masa musculara in timp scurt?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nucleus overload

| IonutAlin134 explică (pentru anonim_4396):

Nu afecteaza organele interne?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IonutAlin134):

Ce ai inteles tu prin "nucleus overload"? este o metoda de antrenament prin ducerea muschiului cu greutate mica pana la epuizare si lucrat aproape in fiecare zi.
Vezi la Team 3D alpha, sau observat la muncitorii africani de exemplu care duceau roabe in fiecare zi mult timp si au avut spate mare, ciclisti la picioare mai sunt o gramada de exemple si pe animale daca se atasau greutati crestea masa musculara in timp.
Se poate face la orice grupa de exemplu la piept prin flotari. Lucrezi 3 saptamani in fiecare zi si dupa faci pauza, este cea mai buna metoda de antrenament daca esti natural, deoarece iti creeaza noi celule musculare ca la utilizatorii de steroizi dar este 100% sanatos.
https://www.youtube.com/watch?v=X-F1PDkNQ_o

| IonutAlin134 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!