| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa pun masa musculara mai repede si sa slabesc la piept si abdomen intr-un timp scurt fara proteina si creatina?

3 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Intrebare de COPIL MIC.

Cati ani ai?

| Alexx321321 a răspuns (pentru Cosmin86):

19! de ce este intrebare de copli mic ....am 1.80 si vreau sa mai slabesc 10 kg de la 83 kg

| Cosmin86 a răspuns (pentru Alexx321321):

Pentru ca :

1. nu poti sa maresti masa musculara si sa slabesti in acelasi timp

PUI MUSCHI = mananci 3000-3500 kcalorii pe zi
slabesti = mananci 1500-1700 kcalorii pe zi

2. "intr-un timp scurt" NU SE POATE. Nici daca bagi injectii nu poti intr-un timp scurt

3. proteine si creatina =- MANCARE

proteine = carne, peste, branza, oua, lactate, migdale, nuci, linte, naut

creatina = carne, peste

Fara 1.5 - 2 grame de proteina /kg-corp nu pui muschi, de-aia se recomanda sa mananci de 4-5 ori pe zi cand vrei sa pui muschi.