| d3utzsa a întrebat:

Cum pot sa scap rapid de 3 cosuri? am unul fff mare in frunte, unul micut in barba si unul in obraz! se vad fff urat si ma enerveaza rawsadcum as putea sa scap rapid de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Eu aș mai adăuga și acest articol(mai găsești și aici câte ceva):
http://topu.ro/op-3-plante-eficiente-care-combat-acnnea/

| 3manuela a răspuns:

Trecand peste creme si chesti de genul acestea speciale pentru cosuri,stoarcele bine,spalate bine pe fata cu sapun,si apoi foloseste o crema de galbenele, iti vor disparea e testat si nu ar fi rau sa mai faci si cate o infuzie cu ceai de musetel din cand in cand(fierbi apa, pui ceaiu in ea, te acoperi cu un prosop pe cap si stai cu fata deasupra aburilor ce iese din ceai)este foarte eficient crede-ma e o chestie batraneasca si merge sigur, bafta si mie mai imi ies cosuri odata la cateva luni si asa fac...

| faramatania a răspuns (pentru 3manuela):

Subscribe to this.