| 2000nadia a întrebat:

Cum pot sa slabesc intr-o saptamana? Fundaa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Mananca doar pepene rosu - 3 kg
Cu multa miscare slabesti mai ult

Alte solutii :
-fara dulciuri
-fara mezeluri
-fara prajeli (carne, cartofi prajiti)
-fara sare
-fara zahar
-fara sucuri de fructe mai ales(coca cola si pepsi poti, au f putine calorii)
-fara multe branzeturi
-mananca mult fiert
-mananca legum si fructe
-minim 1, 5 l apa pe zi
-sport mult

| Agenta000 a răspuns:

Da : sala plus 1 ora sport zilnic plus salata dimineata, salata dimineata, salata seara plus apa cu lamaie dimineata pe stomacul gol plus apa cu lamaie de fiecare data cand iti e sete. ( fara paine ( carbohidrati ), fara sucuri, fara dulciuri, fara zahar )! 1 saptamana = minus 5 kg, noroc dar trebuie sa respecti in totalitate!

| catalinus13 a răspuns:

Dimineata sport
la pranz sport
seara sport
fara grasimi carbohidrati
o dieta corespunzatoare
si fara sucuri

| DOCDOC a răspuns:

Cupleaza-te cu un partener bolnav de sida (HIV)!