| ioanaccc a întrebat:

Cum pot sa slabesc la coapse? Help! Niste exercitii ceva, orice care sa dea rezultate. Nu vreau sa merg la sala!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| silviu08 a răspuns:

Nu poti localiza locul unde sa arzi grasime. Cand corpul tau arde grasime, o arde de peste tot, nu doar la brate, stomac sau coapse ai nevoie de exercitii cardio. Pentru asta, iti recomand clip-ul asta:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Fa exercitiile acelea o data la 2 zile. Si incearca sa ai o alimentatie mai sanatoasa(nimic obositor, doar incearca sa mananci un pic mai sanatos),
SucceS!

| BiancaGeorgya a răspuns:

Pentru slabirea la coapse trebuie facut cu haltere sau poti face genoflexiuni. Succes