| Sadness12 a întrebat:

Heii TPU! Daca vreau sa slabesc ar fi mai bine sa fac exercitii acasa sau la sala? Se vede diferenta? Daca merg la sala ar trebui sa imi iau antrenor?

5 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Cum vrei, ideea e sa faci.

| Teo29 a răspuns:

Consulta un nutritionist competent, iti va face un regim alimentar si un program de exercitii fizice. La sala cu antrenor ar fi indicat, cel putin la inceput pana inveti corect miscarile si programul de exercitii fizice

| ibaal a răspuns:

Important e sa faci si sa nu renunti dupa 2-3 zilelaughing
Irelevant unde.
Daca te simti bine sa te antrenezi cu altii, mergi la sala.
Uneori e mai usor, daca ai timp, pentru ca ai aparate si parca altfel iti vine motivatia cand ii vezi si pe altiilaughing
Insa, se poate si acasa daca le faci corect si des si nu dai iama-n frigider dupa big grin
Spor!

| Gabriel2424 a răspuns:

Pai depinde de tine ce vrei, eu iti dau un sfat prietenesc, incearca acasa timp de o luna sa alergi cate 30 de minute minim, undeva intr-un parculet si sa ti o dieta, cu salata de varza, rosi cherry, peste, piept de pui, nuci intre mese, cate un ou fiert, ceaiuri, iaurt grecesc nu trebuie sa mananci mult, poti avea si mai multe mese mici si daca nu se vad rezultate incearca si sala.

| melodrama a răspuns:

Eu ti-am mai sugerat cum sa slabesti, n-ai tinut cont, treaba ta.