| marianje a întrebat:

Cum pot sa slbesc in cel mai scurt timp? Ce dieta imi >recomandati?big grinbig grinau >funda:big grin.De preferabil sa-mi spuneti o dieta sau un sport

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Pai e foarte simplu tot ce trebuie sa faci e sa mananci fara paine dupa ora 6 sa te pui sa alergi cel putin 1 ora pe zi sa numai mananci multe carne.

4 răspunsuri:
| DrA a răspuns:

Intra pe slabuta.ro acolo gasesti o gramada de diete si ai o comunitate de fete care te vor sfatuii si indruma. Eu am slabit 8 kg cu Dieta Rina. e destul de simpla dar trebuie tinuta 3 luni. Succes

| 愛日本 a răspuns:

Dietele nu sunt sanătoase, nu mânca carne, doar fructe şi legume. Încearcă să faci mai multe sporturi pe zi. Bye

Răspuns utilizator avertizat
| daniela100 a răspuns:

In primul rand sa renunti de tot la dulciuri si mancaruri gen fast-food, in al doilea rand sa numai mananci nimic seara dupa ora 19:00, mananca multe supe, ciorbe, bea multa apa ca sa elimini toxinele, si sa iei neaparat micul-dejun (cea mai importanta masa a zilei, altfel tii cura degeaba). Ca si sport poti practica orice iti place, pentru ca orice activitate fizica arde calorii si te ajuta sa te mentii in forma, bafta (cel mai important lucru este sa nu te infometezi, deoarece vei avea grave probleme de sanatate in viitor)