| Zellen a întrebat:

Hey happy vreau sa slbesc. Am nevoie de o dieta. sugestii? happy Funda!

8 răspunsuri:
| shainitainii a răspuns:

Am tinut dieta dukan si e una destul de ok. In 2 luni jumate am slabit 10 kg si nu am tinut-o ca la carte... am avut mici scapari. laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Țoglă a răspuns:

Nu ai nevoie de dietă, ai nevoie de sport.

| ChildOfDark a răspuns (pentru Țoglă):

Adevărat, dar dacă face sport şi bagă numai burgeri, pizza şi shaorma, nu cred că reuşesţe. Potrivit ar fi să mănânce cat mai putine mancaruri grase, de preferat legume, şi să nu mănânce nimic după ora 19.00

| Aandr33a a răspuns:

Nu e nevoie neaparat de o dieta, imporatant e sa reduci consumul de dulciuri si de grasimi, sa mananci cat mai sanatos si sa faci sport. Iar seara incearca sa mananci cu 2 ore nainte de ora la care te pui la somn pentru ca stomacul tau sa aiba timp sa digere macar o parte din ce ai mancat, deoarece el lucreaza mai intens cand organismul este treaz happy

| dannyy111 a răspuns:

Buna,

Cateva sfaturi foarte pe care trebuie sa le ai in vedere:
http://preocupariutile.blogspot.ro/2015/03/idei-de-mentinere-siluetei.html

Sper sa te ajute!