| Pustii a întrebat:

Cum pot scapa de cosuri mai repede dar ceva care sa in creme, tratamente...etc? voi ce folosti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Gospell a răspuns:

Cumpara de la farmacie Zynerit

| deea_1980 a răspuns:

Clearasilul este foarte bun, eu aveam probleme cu cosurile, dar clearasil le'a uscat si nu mai am.

| JustArmy a răspuns:

Zinerit si clean&clear blackhead. isi fac treaba de la prima utilizare

| miumiu a răspuns:

Cutaden crema asta usuca foarte bine cosurile, dar pentru ca un ten sa fie curat trebuie spalat(nu cu apa fierbinte)si hidratat(tenul uscat faciliteaza aparitia cosurilor)Bye