| Dariana1999 a întrebat:

Cine stie cum pot scapa de cosuri fara creme, tratamente si pastile? FUNDA! PS: zeama de amaie ajuta? :* happywinking

Răspuns Câştigător
| Mikel26 a răspuns:

Daca ai putea face rost de o planta ALOE VERA se numeste, rupi frunzele cele mai groase iar in interiorul lor exista un lichid cu care te dai pe fata pe suprafetele cu cosuri. Te recomand sa nu pui mana dupa ce te dai deoarece acesta confera o senzatie de mancarime deoarece le usuca. Bafta!

2 răspunsuri:
| BlackChocolate1 a răspuns:

Ai putea vizita un dermatolog, s-ar putea sa iti iriti pielea daca incerci diferite "tratamente".

| clarck a răspuns:

Daca esti din Moldova, atunci cred ca sfatul meu te va ajuta.Eu am gasit la farmacie intr'o cutiuta de 10 lei, spirt ) Levomecitina... ai putea incerca) mie mi-a ajutat )