| Gabrielle_3626 a întrebat:

Buna
Ce tratamente naturale pentru fata folosti? Am auzit de ulei de masline si de lamaie cu zahar. credeti ca e bun?
P. S. si ceva pentru cosuri.thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| SsAa a răspuns:

Buna eu nu te sfatuiesc sa folosesi ulei de ricin pe fata de obicei uleiul de rcin se fofoleste pe par unghii gene sau sprancene pentru a creste mai repede... pentru fata te-as afatui sa cumperi de la armacie o solutie (intrebi care e cea mai eficienta) pentru caeu am cumparat si in 2 saptamani pielea e mai fina si cosurile dispar ...sincer incearca,,, Sper ca te-am ajutat FUNDA?

| catalineusx a răspuns:

Cel mai bun tratament este combinatia dintre aloe vera si castravete sau ulei de aloe vera si castravete.Se foloseste ca o masca si este buna si pentru cosuri, puncte negre etc.