| Seby80 a întrebat:

Cum pot scapa de grasimea de la fund, si burta. Ce exercitii fizice pentru asa ceva, dau funda! Seriozitate va rog.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Cel mai bine faci jogging, si eviti pe cat posibil sa mananci dupa ora 20:00, si cat mai putina paine! Mai poti face si abdomene, dar da rezultate mai greu...

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Abdomene si mersul pe jos -

| trancec a răspuns:

Fa o cura cu argila pentru detoxifiere in primul rind iar pe urma incepi sala pentru exercitii fizice pnt organism iar consumatia cit mai sanatoasa si nu gen fast food. spor la treba si slabit sanatos.