| 알리나 a întrebat:

Cum pot scapa de latimea picioarelor?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din pacate, este o caracteristica personala, mostenita din familie, care nu poate fi combatuta.

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Prin cioplire!

| Tixie a răspuns:

Nu ai ce sa le faci... Dar poti purta incaltaminte stransa, de obicei fixa pe picior pentru a nu mai creste in lateral.:]

| roxyka a răspuns:

Sa nu faci o prostie cum ar fi sa porti incaltaminte stransa ca o sa ai varice... dar nu prea ai ce sa faci si eu am piciorul lat si port incaltaminte lejera e mostenire din familie.happy