| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scoate repede mirosul de fum de tigara? Si pentru cei care intreaba "fumeziiiiii"? da fumez...si mai am o intrebarelaughing De ce imi bate foarte tare inima cand fumez?laughing:o

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| nycu98 a răspuns:

Aerisesti sau parfumezilaughing faci mancare si nu se simtelaughing))))

9 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Geamul deschis la maxim şi chestii d-alea care se pun în camere şi când treci pe lângă ele iese parfum, am uitat cum se numeau.
Sau vorba lui Nycu, faci mâncare şi nu se mai simte. laughing

Cu inima nu ştiu ce să zic, poate să fie mai grav de cât pare, mai bine du-te la medic.

| LeeJiEun a răspuns (pentru hideaway):

Cu inima..imi bate repede poate ca am emotii pentru ca sunt singura si na..sa nu cumva sa avara cineva sa ma vada...presupun...

| relian a răspuns:

Fumul de tigara cauta ceva deodorante care absoarb mirosurile, cred ca sint.De ce iti bate inima mai tare cind fumezi, pentru ca nu esti obisnuit sau obisnuita, probabil de abia te-ai apucat de fumat. Daca insa fumezi de ceva vreme atunci ai inima sensibila, tu bagind fum in plamini singele nu se mai oxigeneaza normal si atunci inima trebuie sa pompeze mai repede.Ori poate de la tgigara de la fum ceva substante trec in singe si cuiva undeva nu place si mai departe nu stiu.Am dat si eu cu presupusul.Pt miros eu am folosit ce am spus in masina si a scos mirosul de tigara.Si dupa ce scoti cauta si fumeaza afara ca e mai sanatos pentru toti.

| FearOfTheDark a răspuns:

Daca dai cu parfum tot va mirosi urat.

| SuneteDeChitara a răspuns:

Dă cu parfum. O să iasă ceva mişto.

| Lik3BoSS a răspuns:

Stai chill, nu trebuie sa te sperii asa de tare, din gura dispare in maxim 15 minute deci RELAX, si inima iti bate pentru ca esti stresata ca te prinde maicata si din astea; P

| nycu98 a răspuns:

Faci un dushappy si poate ai probleme de sanatate nu stiu ce sa iti zic fundA?

| LeeJiEun a răspuns (pentru nycu98):

Nu de pe mine...din locul de unde aam.laughing intelegi?laughing

| nycu98 a răspuns (pentru LeeJiEun):

Aaaaa scuze